Konsultacje "Strategii klimatyczno-ekologicznej UJ 2030"

09.05.2023
W dniu 8 maja rozpoczynają się ogólnouczelniane konsultacje „Strategii klimatyczno-ekologicznej UJ 2030”, dokumentu mającego na celu wyznaczenie kierunków rozwoju Uczelni w zakresie ograniczania szkodliwego działania na klimat i przyrodę.
więcej o Konsultacje "Strategii klimatyczno-ekologicznej UJ 2030"

Organizacja kształcenia w dniach 4-5 maja br.

więcej o Organizacja kształcenia w dniach 4-5 maja br.

Zaproszenie do udziału w pilotażu projektu Doskonałość Dydaktyczna Uczelni

09.02.2023
więcej o Zaproszenie do udziału w pilotażu projektu Doskonałość Dydaktyczna Uczelni

21.10.2022
W miniony weekend Kraków stał się międzynarodowym centrum neuronauki, a to za sprawą 12. edycji Neuronus 2022 Neuroscience Forum. Projekt ten łączy najmłodsze pokolenie neuronaukowców z czołowymi ekspertkami i ekspertami z różnych dziedzin neuronauki. Co istotne, konferencja, jedna z największych tego typu w Europie, jest inicjatywą studentów i studentek Koła Neuronus Instytutu Zoologii UJ oraz Instytutu Psychologii UJ.
więcej o Wybitni przedstawiciele świata neuronauki spotkali się na Uniwersytecie Jagiellońskim

18.10.2022
więcej o Zaproszenie do udziału w badaniach naukowych prowadzonych przez zespół z Wydziału Filozoficznego UJ